с. Могилів. Дошкільний навчальний заклад "Ромашка"

Випускний в ДНЗ "Ромашка"

2 черв. 2017
2 червня в ДНЗ " Ромашка" відбулося свято випуску.

2 червня в ДНЗ "Ромашка" відбулося свято випуску. На святі діти розповідали вірші, співали пісні про садочок та вихователів. Також танцювали таночки  та грали в гру "Що до школи треба взяти", а також показали сценку "Знову двійка". На святі було присутні батьки випускників, а також перша вчителька-Динька Н. Ф. та Отець Авель, які побажали випускникам успіху у навчанні.

Також привітати випускників прийшли діти із молодшої групи, вони розповідали віршики та подарували танок "Лаліпоп".

В кінці свята дітей привітала завідувач ДНЗ"Ромашка"- Сірченко Т.А.та вручила дітям дипломи, а також дітей привітали батьки випускників.
В кінці діти затанцювали прощальний танок із кульками які потім відпустили в небо і загадали бажання.