План        проведення      свят,     розваг

Зміст   роботи                                                                 Термін      Відповідал

1.    Розвага»День  знань»                                                      вересень   муз керів

2.    Лялькова вистава «Колобок                                          жовтень

3.   Свято «Чарівниця наша Осінь»                                     листопад

4.   Спортивна розвага «Ми ,малята,                                    листопад

Молодці.»

.5Новорічне   свято                                                                грудень

6. Розвага Щедрий вечір,добрий вечір

7..   День  іменника                                                                  лютий

8.   Свято   матері                                                                  березень

9  .    Розвага «До країни  Світлофорії»                                 березень

10  День  гумору                                                                    квітень

11.   Випускний   у  садочку                                                    травень

12.  Розвага «Небезпечні речі»                                                  червень

13.  Розвага « Діти  сонечка»                                                   липень

14.  Розвага «День  загадок»                                                     серпень

Незнайко на вулиці

Незнайко (забігає до зали).

Здрастуйте, друзі!

Я, Незнайко, ваш знайомий, я - герой усім відомий.

Я в барвистому костюмі роблю завжди, що задумав. Не звик я прислухатись до чужих порад.

Нащо розуму навчатись?

Мені добре й так.

Ось машина в мене є, Вона нас не підведе.

Гвинтик, Шпунтик, вмить сідайте

І зі мною вирушайте.

Гвинтик. А ти пройшов школу світлофорних наук? Це ж азбука міста!

Незнайко. Подумаєш, який вчитель знайшовся! Я й без цієї азбуки обійдуся

. Шпунтик. Ти що, Незнайку?

Місто, в якому з тобою живем, Можна сміливо назвать букварем. Азбуку вулиць, проспектів, доріг, Вивчивши добре, впізнати ти б зміг. Азбуку цю пам'ятай ти завжди, Щоби не трапилось з нами біди.

Гвинтик.         Треба слухати, ви, діти, знайте,

Всі вказівки Світлофора-моргайка. Незнайко. От іще! Я і так все знаю!

Гвинтик. Якщо так, то ми з тобою не поїдемо.

Незнайко. Ну й не потрібно. Я поїду сам (сідає в машину і їде з піснею). Я їду на машині туди, де хочу я, Кермо кручу машини, співаю: "Тра-ля-ля". Вулиці, доріжки здолаю скоро я, Летить моя машина, що аж гуде земля. Бі-бі-бі. Бі-бі-бі!

А це ось, що за птиця - смішний дорожній знак? Не буду я учитись, бо весело і так. Подумаєш, знаки!

Не діждетеся, бульвари, щоби я загальмував! Посуньтеся, тротуари, щоби я вас не зіпхав! Бі-бі-бі, бі-бі-бі!

Шпунтик. Горить червоне світло.

Незнайку, зачекай! Тут їхати не можна, На правила зважай.

Незнайко. А для мене таких правил немає. Всі ці знаки - дурниці. Самі лише картинки.

Світлофор. Стій, машино, стій двигуне, Ну, хутчіш гальмуй, пустуне. Як горить червоне око - Щоб не їхав ненароком!

Незнайко. Подумаєш! Забороняє він! їду я на червоне світло. Гвинтик. Незнайку, ти куди?

Недалеко до біди. (Чути свисток міліціонера. Незнайко наїжджає на стіну).

Незнайко. Ой, моя нога! Я поранив ногу!

Міліціонер. Незнайку, ти помилився. Порушив правила дорожнього руху, ледве не поплатився життям. Прошу йти за мною. Незнайко. За що мене? Куди мене?

Міліціонер. В школу Світлофора, де вчать правила вуличного руху. (Не- знайко стукає в двері школи).

Дорожні знаки. Хто там?

Незнайко. Це я.

Дорожні знаки. Чого ти хочеш?

Незнайко. Хочу вивчити правила дорожнього руху.

Дорожні знаки. Тоді іди сюди і слухай.

Щоб машини не спішили, Йшов спокійно пішохід, Правила ми ухвалили

І чергуєм цілий рік.

І найменший знак дорожній - Він стоїть не просто так. Будьте, будьте обережні, Поважайте кожен знак.

(Пісня "По вулиці").

По вулиці, по вулиці, від краю і до краю Біжать, біжать автобуси, тролейбуси, трамваї. Стій, стій, не поспішай, Як червоний колір - зачекай. По вулиці, по вулиці крокує кожна пара. Ось до переходу ми дійшли по тротуару. Йди, йди, вирушай, Як зелений колір - поспішай. Міліціонер. Любий друже, повтори,

Як засвоїв знаки ти.

Незнайко. Червоний колір - зупинись, А жовтий - зачекай, Коли світить зелений - Сміливо вирушай.

Міліціонер. Ну, молодець, Незнайку! (Виводить машину). Вивчив всі пра­вила. Щасливої тобі дороги! Дотримуйся всіх правил дорожнього руху. (Не­знайко йде).